farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Url
bn: ইউআরএল
