farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Source
bo: ཁུངས
