farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Source
ca: Font

en: Base layers
ca: Capes base
