farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Source
el: Πηγή
