farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Source
et: Allikas
