farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: ID
eu: IDa

en: Url
eu: URLa

en: Source
eu: Iturburua
