farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: ID
fa: شناسه

en: Url
fa: نشانی

en: Source
fa: منبع
