farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Url
fi: Osoite

en: Source
fi: Lähde

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys
