farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Type
is: Slag

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Url
is: Leinki
