farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Group
fr: Groupe

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Url
fr: URL

en: Opacity
fr: Opacité

en: Base layers
fr: Couche de base
