farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Source
gl: Orixe
