farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય
