farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Url
he: כתובת url

en: Source
he: מקור
