farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Source
hy: Աղբյուր
