farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Group
ja: グループ

en: Type
ja: タイプ

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Url
ja: URL

en: Source
ja: ソース
