farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Url
ka: ბმული

en: Source
ka: წყარო
