farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់
