farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Source
ku: سەرچاوە
