farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Source
lt: Šaltinis
