farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Source
mg: Loharano
