farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Group
ms: Kumpulan

en: Type
ms: Jenis

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan
