farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Source
my: ရင်းမြစ်
