farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Group
nn: Gruppe

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar
