farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Url
pl: URL

en: Source
pl: Źródło

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: Base layers
pl: Warstwa podstawowa
