farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Group
pt: Grupo

en: Type
pt: Tipo

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Url
pt: URL

en: Source
pt: Fonte

en: Opacity
pt: Opacidade

en: Base layers
pt: Camadas base
