farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Group
ru: Группа

en: Type
ru: Тип

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Url
ru: Url-адрес

en: Source
ru: Источник

en: Opacity
ru: Прозрачность

en: Base layers
ru: Базовые слои
