farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Source
sk: Zdroj
