farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Url
sq: Adresa Url
