farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Group
ta: குழுமம்

en: Type
ta: வகை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Url
ta: முகவரி

en: Source
ta: மூலம்
