farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Source
uk: Джерело

en: Opacity
uk: Непрозорість
