farmOS Custom Map Layers (1.2.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: ID
mr: आय डी
