farmOS Custom Map Layers (1.2.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno
