farmOS Maple (2.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།
