farmOS Maple (2.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Quantity
fr: Quantité

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Units
fr: Unités

en: Completed
fr: Terminé
