farmOS Maple (2.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Quantity
sv: Antal

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Units
sv: Enheter

en: Completed
sv: Slutförd

en: farmOS Contrib
sv: farmOS Bidrag
