farmOS Maple (2.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Notes
vi: Ghi chú

en: Units
vi: Đơn vị

en: Completed
vi: Đã hoàn thành
