farmOS Maple (2.1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Quantity
ar: الكمية

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Completed
ar: تم الإنهاء
