farmOS Maple (2.1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Value
es: Valor

en: Quantity
es: Cantidad

en: Date
es: Fecha

en: Reset
es: Restablecer

en: Notes
es: Notas

en: Units
es: Unidades

en: Completed
es: Completado
