farmOS Maple (2.1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Quantity
lv: Skaits

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Units
lv: Vienības

en: Completed
lv: Pabeigts
