farmOS Maple (2.1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Units
pt: Unidades
