farmOS Maple (2.1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Quantity
uk: Кількість

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Notes
uk: Примітки

en: Units
uk: Одиниці

en: Completed
uk: Завершено
