farmOS Maple (2.1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Completed
lt: Pabaigtas
