farmOS Maple (2.1.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Notes
nl: Notities

en: Units
nl: Eenheden

en: Completed
nl: Voltooid
