farmOS Maple (2.1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Quantity
cs: Množství

en: Date
cs: Datum

en: Notes
cs: Poznámky

en: Completed
cs: Dokončené
