farmOS Maple (2.1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Notes
gl: Notas

en: Completed
gl: Completado
