farmOS Maple (2.1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Value
he: ערך

en: Quantity
he: כמות

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Notes
he: הערות

en: Units
he: יחידות

en: Completed
he: נשלם
