farmOS Maple (2.1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Quantity
hr: Količina

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Notes
hr: Bilješke
