farmOS Maple (3.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Units
el: Μονάδες

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε
