farmOS Maple (3.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Quantity
fa: تعداد

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Units
fa: واحدها

en: Completed
fa: تکمیل شد
