farmOS Maple (3.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Units
hu: Mértékegységek

en: Completed
hu: Teljesítve
